تابلو های تبلیغاتی

advertisement boards

اهمیت تابلوهای تبلیغاتی

در این مقاله با مفهوم تبلیغات آشنا میشویم و تاثیر تابلوهای تبلیغاتی در روند افزایش فروش و کسب درآمد بررسی خواهیم کرد.

تبلیغات

با استفاده از تبلیغات می توانید پیام تان را به گروه های بیشتری برسانید. روزانه با تعداد زیادی از تبلیغات در جامعه روبرو هستید. از بین انبوه تبلیغات تنها تبلیغاتی نظرتان را جلب خواهد کرد و در ذهنتان می ماند که تبلیغات شان را به اشخاص متخصص سپرده اند.

انواع تبلیغات

استفاده از تابلو برای تبلیغات، نقش به سزایی در جلب توجه عموم افراد جامعه دارد. با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی می توانید پیام های تبلیغاتی یتان را با سرعت بالا به گروه بیشتری از افراد جامعه برسانید.

  • تبلیغات از طریق رسانه های ملی
  • تبلیغات از طریق تابلوها
  • تبلیغات ترکیبی از رسانه و تابلوهای تبلیغاتی

تابلوهای تبلیغاتی

برای نخستین بار از تابلوهای تبلیغاتی در مصر استفاده شده است. با پیشرفت علم و با پیدایش صنعت دیجیتال، صنعت تابلو سازی نیز مدرنیته شد. امروزه در تمام نقاط کشور برای معرفی کلاً یا شغلی از تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شود.

تأثیر تابلو ها در تبلیغات

استفاده از تابلوها ی تبلیغاتی، برای تبلیغات را تبلیغات محیطی می نامند. تبلیغات محیطی عبارتند از: بلبوردها، تلوزیون های شهری، تابلوهای سر در مغازه ها و مراکز تجاری. تبلیغات محیطی بهترین نوع تبلیغات است.

  • بهتر دیده شدن: تابلوهای تبلیغاتی سر در مغازه ها و مراکز تجاری نصب می شوند. عابرین در طی مسیر ی که طی می کنند، ناخودآگاه به علت زیبایی و تنوع رنگ تابلو ها را می بینند.
  • قطعی کردن خرید: وقتی شخصی می خواهد لوازم مورد نیازش را تهیه کند، ابتدا به منابع تبلیغاتی رجوع می کند. پس از انتخاب محل خرید یا جنس مورد نظر، تابلوی تبلیغاتی سر در فروشگاه نقش به سزایی در خرید نهایی دارد.
  • ایجاد رقابت: تبلیغات محیطی و نصب تابلوهای تبلیغاتی یک از مؤثرترین روش های معرفی کلاً و غیره است. استفاده از تابلوهای تبلیغاتی با ویژگی های متفاوت، ایجاد رقابت می کند.
  • مدرنیته بودن تبلیغات: صنعت تابلوهای تبلیغاتی در حال پیشرفت و مدرنیته شدن است. اگر از تابلوهای تبلیغاتی مدرن برای تبلیغات تان استفاده کنید، در ذهن مخاطب کیفیت و مدرن بودن کالای تبلیغ شده را تداعی می کنید.
بیشتر بخوانید : تابلو تبلیغاتی ال ای دی

انواع تابلو های تبلیغاتی

صنعت تابلو سازی پس از دیوار نویسی و پارچه نویسی پیشرفت زیادی کرد. با پیشرفت صنایع، با آمدن ابزارهای جدید صنعت تابلو سازی نیز پیشرفت کرد.

با تبلیغات برند یا خدماتی که کل افراد جامعه می توانند از آن بهره ببرند را بهتر نشان دهید. تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاری است.

تابلوهای تبلیغاتی نوری

این دسته از تابلوهای تبلیغاتی نباید روی دیوارها به استثنای دیوارهای مراکز تجاری، نصب شوند. در دیوار مراکز تجاری می توانید با نصب تابلوی های تبلیغاتی نوری نمایی از ساختمان را بپوشانید. البته باید توجه داشته باشید اندازه تابلو نباید از دیوار بزرگ تر باشد.

تابلوهای تبلیغاتی غیر نوری

نصب این دسته از تابلوهای تبلیغاتی روی تیرهای چراغ برق، روشنایی های عمومی و تجهیزات راهنمایی رانندگی ممنوع است.

تابلوهای تبلیغاتی اعلانات

این تابلو ها فعالیتی که در مکان یا ساختمانی انجام می شود را اعلام می کند. این تابلوها جلوی مکان مورد نظر نصب می شود.

تابلو های تبلیغاتی پشت بامی

از این نوع تابلوها در نقاط بلند و پشت بام ها استفاده می شود. بهتر است در این نوع تابلو ها از حروف برجسته ای از جنس چلنیوم، پلکسی یا استیل استفاده کنید.

تابلو های تبلیغاتی پشت بامی

Bamboo advertising boards

تابلو های تبلیغاتی فلکسی

از این نوع تابلو ها که از مهتاب برای روشنایی استفاده می شود، در سر در مغازه ها، شرکت ها و فروشگاه ها استفاده می شود. رویه فلکسی این نوع تابلو به راحتی قابل تعویض است.

تابلو های تبلیغاتی فلکسی

Flexi promotional boards

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته

در این تابلو ها از حروف برجسته استفاده می شود. این نوع تابلو دارای انواع مختلفی است از جمله:

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته

Emblematic promotional billboards

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته چلنیوم

تابلوی های تبلیغاتی چلنیوم، تابلوهایی هستند که در آن ها از حروف برجسته با جنس پلکسی استفاده می شود. کناره ی تابلو چلنیوم از جنس آلیاژ است. حروف های برجسته داخل تابلو با ال ای دی نورپردازی می شوند. پس زمینه تابلو های چلنیوم پی وی سی یا از طلق است.

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته چلنیوم ستاره ای

در این نوع از تابلوهای تبلیغاتی چلنیوم، از لامپ smd برای روشنایی استفاده می شود. حروف این تابلو با پلاستیک یا لبه چلنیوم ساخته می شود.

تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

در این نوع تابلوی تبلیغاتی چلنیوم، از رنگ های متنوع و طرح های فانتزی استفاده می شود.

تابلوهای فلزی

حروف برجسته این تابلوها از جنس فلز است. به علت نوع جنس حروف، این تابلوها نور را از خود عبور نمی دهند. برای نورپردازی این تابلوها از لامپ های smd استفاده می شود.

تابلوهای رینگی

حروف برجسته این نوع تابلو از ترکیب پلاستیک و فلز است. استفاده از ترکیب فلز و پلاستیک، در این تابلوها نور را از خود عبور می دهد.

تابلوهای سه بعدی

در این نوع تابلو ها می توانید از افکت های زیبایی منحصر به فرد استفاده کنید.

1 دیدگاه

  1. علی گفت:

    عالییییی مرسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *