تابلو کامپوزیت و مزایای آن

تابلو کامپوزیت و مزایای آن

مزایایی تابلو کامپوزیت

قبل از بررسی مزایایی تابلو کامپوزیت ابتدا به معرفی خود تابلو کامپوزیت می پردازیم. از کامپوزیت هم برای نمای ساختمان و هم تولید تابلو کامپوزیت بهره می گیرند. کامپوزیت متشکل از لایه های متعدد و متریال های مختلف است. کامپوزیت در حالت کلی از دو ورق آلومینیوم و پلی اتیلن (ماده محصور کننده) در میان ورق های آلومینیوم بوجود می آید. ضخامت این ورقه های حدودا ۴ میلی متر می باشد.

بیشتر بخوانید : تابلو کامپوزیت چیست؟

چه متریال هایی در آن به کار رفته است؟

از مصالح تشکیل دهنده آن می توان به آهن آلات و اتصالات ، ورق کامپوزیت و عایق یا روکش مخصوصی که بر روی بدنه تابلو قرار می گیرد اشاره کرد.

مزایایی تابلو کامپوزیت

مزایایی تابلو کامپوزیت

قابلیت های تابلو کامپوزیت

ساخت تابلو کامپوزیت امروزه به دلیل مزایای استفاده از آن رواج یافته است. از این موارد می توان به سبکی، انعطاف پذیری ، استحکام در برابر انواع وضعیت های آب و هوایی ، حالت گیری های مختلف، ضد زنگ بودن، قابلیت شست و شو، مقاومت در برابر آتش سوزی و ویژگی پاکسازی خودکار آن اشاره کرد. منظور از ویژگی پاکسازی خودکار این است گرد و غبار آن ها را کثیف نمی کند و همیشه شفاف و درخشان باقی می مانند.

قابلیت های تابلو کامپوزیت

قابلیت های تابلو کامپوزیت

مزایایی تابلو کامپوزیت

این تابلو ها در همه جای دنیا قابل دسترسی هستند.

هزینه نصب و راه اندازی تابلو کامپوزیت نسبت به مصالح دیگر کمتر است.

به دلیل پیکر بندی و رویه مناسب این تابلو ها حروف برجسته تبلیغاتی به زیبا و شکیل ترین حالت ممکن بر روی این تابلو ها قرار می گیرند.

کامپوزیت دارای سطحی صاف و هموار است، به همین دلیل پتانسیل خوبی برای رنگ پذیری ، چاپ هرنوع دیجیتال و برچسب (استیکر) را دارد. از دیگر قابلیت های این تابلو میتوان به رنگ بندی نا محدود بر روی این تابلو ها اشاره کرد.

شاید برایتان جالب باشد که این تابلو ها حتی با آب باران هم قابل شست و شو می باشند.

این تابلو ها یکی از مدرن ترین و جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی می باشند که برای فروشگاه ها، نمای ساختمان ها و جایگاه های سوخت و… به دلیل نمای زیبا و گیرایی که دارند استفاده می شود.

ساخت این نوع تابلو ها بستگی به نظر و بودجه مشتری دارد. قاعدتا هر چه متریال های به کار رفته و نوع حروف برجسته مرغوب تر باشند، هزینه بیشتر خواهد شد.

طراحی هایی که بسته به نظر مشتری بر روی این تابلو ها چاپ می شوند می توانند ساده یا ترکیب چند رنگ یا چند طرح باشد.

کردی ساین گروه تابلوسازی در غرب تهران  آمادگی ساخت و تحویل انواع تابلو کامپوزیت را به صورت اختصاصی برای شرکت ، موسسه، مغازه و فروشگاه شما را با بالاترین کیفیت دارد.

به دنبال بهترین ها در این زمینه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *