تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته

Highlighting billboards

تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته

یکی از روش های رایج تبلیغات محیطی، استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی است. صنعت تابلوسازی از زمانی که تابلوهای حروف برجسته ابداع شدند، پیشرفت کرده است. تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته پس از تابلو نئون وارد عرصه صنعت تابلوسازی شده اند.

تابلو حروف برجسته

Highlighted letters

انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته

 • حروف برجسته پلکسی دوبل

  چلنیوم پلکسی دوبل یکی از تابلو حروف برجسته است. جنس این تابلوها، پلکسی گلاس است. در دور این تابلوهای چلنیوم، رنگ های متنوع استفاده می شود. در این تابلوها از رنگ مشکی نیز استفاده می شود. تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل روی کامپوزیت ها، سنگ، چوب، MDF، PVC و …. قابل اجرا است. حاشیه های این تابلو نورانی و مرکزش تیره است. به علت نورپردازی خاص، این تابلوها در روز و شب جلوی خاصی دارند.

 • حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار

  تابلوهای چلنویم حاشیه دار، از جنس پلکسی گلاس است. حاشیه های این تابلو نیز از جنس پلکسی با رنگ های متنوع است. دور این تابلو چلنیوم است. این تابلو ها بر روی MDF، PVC و …. قابل اجرا است.

 • تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته چلنیوم ستاره ای: این نوع تابلو ها نیز از نوع تابلوهای حروف برجسته چلنیوم هستند. ویژگی این تابلو استفاده از ستاره ای درخشان در نمای تابلو است. در این تابلوها از نور SMD برای نورپردازی استفاده می شود.
 • حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

  تابلوهای حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم، از جدیدترین تابلوهای صنعت تابلوسازی است. به علت نوردهی، تنوع رنگ، مدل و شکل فانتزی این تابلوها، بهترین نوع تابلوهای تبلیغاتی شناخته شده اند. ساخت حروف های برجسته ی سه بعدی وکیوم با دستگاه های تمام اتوماتیک با صرف زمان کم انجام می شود.

تابلوهای حروف برجسته پلاستیک سه بعدی وکیوم

Three-dimensional plastic vacuum signs

 • حروف برجسته استیل

  تابلوهای تبلیغاتی استیل، به علت تنوع در رنگ و طرحی که دارند، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. ادغام حروف استیل با ورق پلکسی جذابیت تابلو را بیشتر می کند. جنس حروف های برجسته استیل تابلوهای تبلیغاتی عبارتند از: استیل طلایی براق، حروف استیل طلایی خشدار، حروف استیل نقره ای براق، حروف استیل نقره ای خشدار، حروف استیل  دودی و حروف برجسته استیل، مسی است. این حروف به شکل نوردار و بدون نور، تک رنگ و هفت رنگ می باشند.

 • حروف برجسته لاکچری

  این تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته با دیگر نوع تابلو های حروف برجسته تفاوت دارد. این تابلو یک لایت باکس با حروف پلکسی گلاس است.

 • حروف برجسته لتر مکس

  این تابلوی تبلیغاتی حروف برجسته، بسیار شبیه تابلوی چلنیوم است. استفاده از نوار شیشه ای به جای لبه ی چلنیومی در دورتادور تابلو، زیبایی کار را چند برابر می کند.

 • حروف برجسته پلکسی گلاس

  این تابلوی تبلیغاتی حروف برجسته، نیز بسیار شبیه تابلوی چلنیوم است. در این تابلوها لبه های حروف رنگ های متنوعی دارد. نورپردازی به وسیله لامپ های LED یا SMD در این تابلوها انجام می شود.

 • حروف برجسته رینگی

  در این تابلوها یک لایه ی دیگر از جنس پلکسی گلاس دور حروف های برجسته، به صورت رینگی با رنگ های متنوع قرار می گیرد.

تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته رینگی

Rignage promotional billboards

 • حروف برجسته دوال

  تابلوهای حروف برجسته، پیشرفت بسیاری در صنعت تابلوسازی داشته است. حروف برجسته ی دوال مانند حروف چلنیوم، پلکسی گلاس، استیل و دیگر حروف برجسته با کمی تغییر جزئی در ساخت آن‌ها درست می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *