مزایایی تابلو نئون پلاستیک

Advantages of plastic neon panel

مزایایی تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که مدت زیادی است که از آن استفاده می کنند. در این مقاله مزایایی تابلو نئون پلاستیک و تفاوت های آن با دیگر تابلو بررسی شده است. گاز نئون باعث ایجاد نور در تابلو نئون پلاستیک می شود. تابلو نئون پلاستیک محفظه های شیشه ای بدون رنگ و شفافی هستند که به اشکال گوناگون درآمده و با گاز نئون پر می شوند. در دو سر تابلوی نئون الکترود متصل می شود که با اتصال ولتاژ مناسب به این دو سر، گاز نئون داخل محفظه شروع به نورپردازی می نماید.

مزیت تابلو نئون

ساخت تابلو نئون بیشتر به تولید ظرفهای شیشه ای دست ساز شباهت دارد. برای ساخت این ظروف، شیشه ابتدا تماما ذوب شده و به شکل اولیه خود بر می گردد سپس شیشه ساز با بهره گیری از فشار هوا به این شیشه ها فرم خواسته شده را می دهد.

البته شیشه های خام نئون به صورت شیشه ای کروی و تو خالی در بازار موجود هستند وسازنده ی نئون با بهره گیری از گرما و فشار هوا (فوت کردن) به این شیشه ها فرم مد نظر خود را اعمال می کند. ساخت تابلو نئون مستلزم تجربه کافی و حوصله زیاد است و نیاز به آموزش عملی برای یادگیری دارد.

تابلو نئون پلاستیک شباهت زیادی با تابلو چلنیوم دارد ولی این دو تابلو تفاوت هایی هم دارند که در ادامه به آن می پردازیم.

تفاوت تابلو چلنیوم و تابلو نئون پلاستیک

چلنیوم تنها از جلو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورپردازی می کند در صورتی که نئون پلاستیک هم از سطح و هم از زوار نورپردازی می کند.

تابلوی نئون نسبت به تابلو چلنیوم قدیمی تر و تولید آن مستلزم تجربه ی بیشتری است.

 

مزایایی تابلو نئون

تابلو نئون پلاستیک

تفاوت بین تابلو نئون و تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون

به تابلوهای پلاستیکی حجیمی گفته میشود که در ابعاد گوناگون میتوان تولید کرد. قابلیت این نوع تابلوها در این است که میتوان بر روی پلاستیک طرح خواسته شده را به نحو کاملا رنگی چاپ کرد.  درون محفظه ی تابلو از لامپهای مهتابی بهره میگیرند که در تاریکی شب نیز کارامد بوده و کلمات یا جملات روی تابلو به وضوح قابل مشاهده اند. جنس سطح تابلو از نوع پلاستیک می باشد که بر روی آن چاپ می شود و زوار آن نیز از ورق گالوانیزه تهیه میشود.

نئون پلاستیک

تابلو هایی با حجم کم و جملات و عکس ها و یا لوگو به نحو کاملا برجسته تولید میشوند و بر روی سطح تابلو نصب میگردد. به نحوی که سطح کار (کامپوزیت، نمای سنگ و…) پس از نصب حروف برجسته کاملا قابل رویت است و این یکی از مزایایی تابلو نئون پلاستیک میباشد که به زمینه کار لطمه وارد نمیکند. جنس این نوع تابلوها از نوع پلاستیک (پلگسی گلس اصل تایوان) است و در ضمن نور آن از لامپهای SMD و LED پر نور و ضد آب، تغزیه می شود.

سفارش تابلو نئون پلاستیک نسبت به تابلو نئون خیلی بیشتر میباشد.

حروف پلکسی گلاس

پلکسی گلاس نوعی پلاستیک بوده که استحکام عالی ، مقاومت در برابر ضربه ،انتقال دهنده نور با وضوح بالا ،انعطاف پذیر و در عین حال ۲۰ برابر محکمتر از شیشه، رنگ آن نمی رود، محافظ اشعه ماورا بنفش، کم وزن و عایق صوتی و حرارتی پلکسی را به اتنخابی هوشمندانه مبدل کرده است. رابطه تنگاتنگی بین نور و رنگ و تبلیغات چشمگیر وجود دارد و جدا از خاصیت انتقال نور پلکسی از تمام وجه ها و بخش های تابلو، همچنین پس از نصب پس زمینه شیشه ای یا باکس نوری شاهد درخشش تابلو تبلیغاتی خود و نمای جذاب و رنگی آن خواهید بود. مزیتهای تابلو نئون

نئون پلاستیک حروف برجسته نور دار است که قابلیت نوردهی کامل را دارد و در این نوع حروف از تمام قسمتهای کلمات و حروف نور رد می شود. که بیشتر به صورت ترکیبی و یا رنگی انجام می شود. آماده سازی حروف با ورق PVC میباشد و نورپردازی باSMD  بلوکی تک رنگ و ۷ رنگ انجام می گیرد.

حروف پلکسی یا نئون پلاستیک از انواع حروفی می باشد که قابلیت نوردهی هم از جلوی حروف و همچنین بغل حروف را داراست و اغلب برای فضاهای داخلی مرکز خرید ها رستورانها و دیزاین داخلی  مورد بهره برداری قرار می گیرد که به چند شکل (کنشکاو – لبه هندی – لبه از پشت) تولید می شوند.

کردی ساین آمادگی ساخت و تحویل انواع تابلو های نئون پلاستیک را به صورت اختصاصی برای شرکت ، موسسه، مغازه و فروشگاه شما را با بالاترین کیفیت دارد.

به دنبال بهترین ها در این زمینه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *