تابلو تبلیغاتی داروخانه

pharmacy board

تابلو داروخانه

داروخانه ها از مکان های خدماتی هستند. داروخانه  ها باید برای نشان دادن مکان داروخانه، برای عموم مردم اقدامات لازم را انجام دهند. با شلوغی و رفت آمدهای زیاد در شهر، پیدا کردن مکان داروخانه ها مشکل است. تابلو داروخانه ها می بایست از بهترین و کامل ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی باشند.

تابلو داروخانه می بایست طوری طراحی شوند تا چشم هر بیننده ای را خیره کنند. در انتخاب تابلو برای سردرب داروخانه باید کلیه اقشار جامعه از جمله افراد بیسواد، افراد مسن، افراد مریض و افراد تازه وارد به شهر را در نظر بگیرید. برای تابلوهای مراکز خدماتی مانند داروخانه ها، می بایست لوگوی داروخانه  بر روی تابلو درج شود. مکان نصب تابلو بر سردرب داروخانه، باید دقیق انتخاب شود.

بهترین تابلو داروخانه

Best pharmacy board

بهترین تابلو برای سردرب داروخانه ها

بهترین جنس تابلو برای سردرب داروخانه ها عبارتند از:

تابلو تبلیغاتی چلنیوم:

استفاده از تابلوهای چلنیومی بهترین گزینه برای تبلیغات است. تابلو چلنیوم دارای ویژگی های منحصر به فردی است. این ویژگی ها تابلوی چلنیوم را نسبت به تابلوهای دیگر خاص تر کرده است.

تابلوهای چلنیوم دارای کیفیت فوق العاده ای هستند. این تابلو ها در برابر تابش نور خورشید، گرما و سرما مقاوم هستند. به علت استفاده از نوار اسفنجی گرد در کناره تابلو چلنیوم، گرد و غبار و آب به داخل تابلو و حروف ها رسوب نمی کند.

کناره حروف برجسته دارای روکش نایلونی است. پوشش نایلونی باعث می شود تا مرحله نهایی نصب، حروف براق و بدون خش بمانند. پس از نصب به وسیله نصاب پوشش نایلونی جدا می شود. برای روشنایی داخل حروف برجسته چلنیوم از لامپ های اس ام دی که طول عمر بیشتر و هزینه کمتری دارند استفاده می شود.

لامپ های اس ام دی خاموش یا دچار افت نور نمی شوند. این لامپ ها که منبع روشنایی حروف هستند، ضد آب می باشند. لامپ های اس ام دی دارای ۵ سال ضمانت کاری هستند و رنگ و کیفیت شان را از دست نمی دهند.

تابلو تبلیغاتی داروخانه چلنیوم

channelume Pharmacy Promotional Board

تابلو تبلیغاتی کامپوزیت:

کامپوزیت به معنای مخلوط ترکیب شده، است. تابلو کامپوزیت نیز یکی دیگر از نمونه ی تابلوهای تبلیغاتی محیطی هستند.

با پیشرفت صنعت تابلوسازی، انواع مختلف تابلو با قابلیت های متفاوت ابداع شده اند. استفاده از تابلوها برای معرفی کالا و خدمات، تبلیغات مدرن نامیده می شود.

با اتصال چند متریال به شکل لایه های مختلف، نمای کامپوزیت ساخته می شود. ورق آلمنیوم کامپوزیت بسیار کم وزن و سبک است. از اتصال هسته غیر قابل اشتغال، عایق پلی اتیلن و مواد ضد حریق کانی و لایه آلومینیوم، ورق کامپوزیت درست می شود.

تابلو تبلیغاتی کامپوزیت

composite Pharmacy Promotional Board

ضخامت دو لایه آلومینیوم ۳۰ الی ۵۰ میکرون است. ضخامت کل ورق آلومینیوم کامپوزیت ۴ میلی متر است. لازم به ذکر است اندازه ورق های آلومنیوم کامپوزیت متغیر است. لایه آلومینیومی که در پشت ورق کامپوزیت استفاده می شود، تنها یک رنگ آستر دارد. لایه بیرونی ورق آلومینیوم کامپوزیت که در نمای ساختمان قرار می گیرد، با توجه به نمای ساختمان طرح و رنگ های متنوعی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *