تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم چیست؟ و چه مزایایی می تواند به همراه داشته باشد؟ این سوالی است که اکثر افرادی که به دنبال تبلیغات محیط می گردند با آن مواجه می شوند و پیدا کردن یک پاسخ مناسب شاید بتواند در روش تبلیغاتی آن ها تاثیر بسیار زیادی بگذارد. آشنایی با تابلو چلنیوم که امروزه به عنوان یکی از بهترین تابلو های تبلیغاتی شناخته می شود می تواند افراد را در انتخاب بهترین روش تبلیغات راهنمایی می کند. در ساخت تابلو های چلنیوم از آلومینیوم استفاده می شود و به همین دلیل به این نام مشهور شده است.
از تولید و عرضه ی تابلو های چلنیوم مدت زمان زیادی نمی گذرد اما با توجه به تنوع و رنگ های جذابی که دارند و البته ساختاری که می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت تبلیغات داشته باشد، به محبوبیت بسیار بالای رسیده اند.
در زمینه ی کار این تابلو ها از نمای کامپوزیت استفاده می شود و سپس حروف برجسته ی چلنیوم بر روی آن ها پیاده سازی می شوند.
با توجه به قابلیت نور پردازی و همچنین پلکسی هایی با رنگ هایی متنوع این نوع از تابلو ها قدرت مانور بسیار بالایی دارند و همین امر می تواند باعث شود تا خلاقیت در این زمینه بسیار دیده شود. یکی از موضوعاتی که می توان در هنگام خرید تابلو چلنیوم مورد توجه قرار بگیرد دقت در کیفیت این محصولات است. متاسفانه امروزه شاهد تابلو چلنیوم چینی در بازار هستیم که نسبت به نوع اصلی دارای قیمت پایین تر و البته کیفیت و دوام پایین تری نیز می باشند.

تابلو چلنیوم چیست؟
کسانی که به تبلیغات خود اهمیت بسیار زیادی می دهند باید برای خرید تابلو های تبلیغاتی اصلی و با کیفیت بالا اقدام نمایند تا علاوه بر جذب مشتری هزینه های بسیار کمتری را نیز در این زمینه پرداخت نمایند.
تابلو های چلنیوم را می توان در مکان های مختلف و با شرایط متفاوت مورد استفاده قرار داد و این موضوع به دلیل مزایای بسیار زیاد این تابلو ها در مقاومت، خلاقیت و نوع استفاده می باشد.
از انواع تابلو چلنیوم می توان به تابلو های تک رویه و دو رویه، تابلو الماسی، میرور لبه استیل و طلایی اشاره نمود که هر کدام ویژگی ها و قیمت خاصی دارند و می توان طرح های مختلفی را با توجه به نیاز بر روی آن ها پیاده سازی نمود.

مزایای تابلو چلنیوم چیست؟

این تابلو ها از جنس آلومینیوم ساخته می شوند که می تواند سبکی، زیبایی و انعطاف پذیری و خلاقیت را در کنار هم داشته باشد. شاید در نگاه اول مصرف انرژی در این تابلو ها را با توجه به استفاده از نور پردازی در آن ها بالا بدانیم اما با توجه به استفاده از لامپ های ال ای دی می توان گفت که در تابلو چلنیوم کیفیت کار به گونه ای است که با کمترین میزان مصرف انرژی شاهد بهترین بهره وری هستیم. حروف برجسته ی به کار رفته در این تابلو ها از نوع سه بعدی بوده و معمولاً لبه های آن ها به صورت خمیده می باشد تا بتواند دید زیباتری به مشتریان در تایم های مختلف و با استفاده از نورپردازی ویژه بدهد.
یکی از دیگر مزایای تابلو های چلنیوم این است که به راحتی می توان آن ها را بدون کوچکترین مشکلی شست تا دوباره کیفیت خود را به دست آورند.
این قابلیت به خصوص در شهر های صنعتی یا شهری هایی که با مشکلات آلودگی هوا درگیر هستند می تواند بسیار مناسب و کاربردی باشد.
در کنار این، تابلو های چلنیوم از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند که می تواند باعث مدیریت بهتر هزینه ها در کسب و کار ها شده و نیازی به تعویض و یا تعمیر مداوم آن ها نباشد.
البته ذکر این نکته نیز ضروری و حیاتی است که تابلو های چلنیوم در گذر زمان کیفیت خود را از دست نداده و برای سال های متوالی می توان شاهد زیبایی و جذابیت تبلیغات در آن ها باشیم.
رنگ بندی جذاب می تواند  تاثیر بیشتری را در جذب مشتریان و نگاه مثبت آن ها نسبت به یک کسب و کار یا خدمات ارائه شده داشته باشد.

این قابلیت یکی از ویژگی های اصلی این تابلو ها بوده و به دلیل تنوع رنگ بندی بسیار زیادی که دارد می توان از آن در هر محیطی استفاده نمود.

مزایا تابلو چلنیوم

نکته ی مهم در رنگ بندی و تاثیر آن بر روی مشتری نوع طراحی و خلاقیتی است که برای تابلو در نظر گرفته می شود.
شرکت های سازنده تابلو چلنیوم معمولاً با طراحی های جدید و خلاقانه می توانند مشتریان را برای خرید ترغیب نمایند و زمانی که تابلو بر روی سر در یک کسب و کار نصب شد، افرادی که در آن محیط حضور پیدا می کنند به واسطه ی همین خلاقیت می توانند برای خرید و استفاده از خدمات مورد نظر ترغیب شوند.
در واقع می توان گفت خرید یک تابلو چلنیوم برای کسب و کار هایی که نیاز به خلاقیت در معرفی دارند یک معامله دو سر برد می باشد.

مقاومت و انعطاف پذیری تابلو چلنیوم

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث استقبال کاربران از این نوع تابلو ها برای تبلیغات شده است به انعطاف پذیری آن ها بر می گردد که باعث می شود تا مشتریان بتوانند به راحتی طرح های دلخواه خود را در رنگ بندی و اندازه های مختلف روی تابلو پیاده سازی نمایند.
در واقع شرکت های سازنده از طریق نیاز هایی که مشتری به آن ها ارائه می کند طرح های مختلفی را در نظر می گیرند و سپس مشتری از میان آن ها یک نمونه را انتخاب می کند.
همین انعطاف پذیری و خلاقیتی که می توان در طرح های روی تابلو ایجاد نمود از ویژگی های جذاب آن برای تبلیغات می باشد.
این تابلو ها در برابر سرما و گرما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همین موضوع می تواند استفاده از آن را در هر محیط آسان نماید.
علاوه بر نور دهی بسیار زیبا و دل انگیز و البته به شرط استفاده از تابلو چلنیوم اصلی، شاهد عدم زنگ زدگی در محیط های مختلف خواهیم بود.
این موضوع را در کنار سبک بودن می توان به عنوان بهترین دلایل برای استفاده از آلومینیوم در ساخت تابلو چلنیوم دانست.

قیمت تابلو چلنیوم

شاید با توجه به مطالبی که در بالا به آن ها اشاره شد، گمان کنید که این تابلو ها از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند و هر کسی توان خرید آن ها را ندارد.
اما باید اینگونه بیان کنیم که خرید تابلو چلنیوم می تواند یک کار اقتصادی با ارزش بسیار بالا باشد زیرا دوام، ماندگاری، زیبایی، انعطاف پذیری و بسیاری از مزایای دیگر در این تابلو نهفته شده است که می تواند به نسبت قیمت آن بسیار مناسب و عالی باشد.
البته شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید تابلو در اندازه ها و کیفیت های مختلف فعالیت می کنند که قیمت آن ها نیز می تواند با هم تفاوت هایی داشته باشد.
به طور کلی قیمت تابلو چلنیوم از معیار هایی مانند اندازه، حروف برجسته، نور پردازی، مکان نصب و …. تبعیت می کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *